AKTUALNOŚCI

 
 
Obraz Piotr Kliber
TURBO KOZAK
Napisane przez: Piotr Kliber ( niedziela, 6 listopad 2016, 21:44 )
 

W dniu 13.10.2016 odbył się turnej TURBO KOZAKA klasy 3a pod okiem trenera Damiana Zdolskiego . W turnieju tym brali udział: Łukasz Dziendziel, Dawid Kołodziejczyk, Daniel Kocemba, Jakub Olczyk, Szymon Staszko, Piotr Pochwalski, Klaudiusz Mendrek, Jakub Dobija, Michał Blask. Zawodnicy byli oceniani w 7 kategoriach:

-Sam na Sam (3 powtórzenia po 7 punktów)
-Rzut Karny (3 powtórzenia po 5 punktów)
-Karny w Ciemno (1 powtórzenie po 10 punktów)
-Rzuty Wolne (z 9m, 12m, 14m po 10 punktów)
-Rzuty Rożne (3 powtórzenia po 10 punktów)
-Połówka (3 powtórzenia po 15 punktów)
-Żonglerka Słabszą Nogą (Czas = 1minuta, 1 odbicie = 1 punkt)

Gra przebiegała w duchu sportu, wszyscy dobrze się bawili. Zdarzały się dyscypliny, w których zawodnicy nie zdobywali punktów, ale się tym nie zrażali, bo wierzyli, że w następnej konkurencji pokażą, kto tu rządzi. Wśród najbardziej wybijających zawodników znaleźli się: Kuba Dobija, który z zimną krwią strzelił wszystkie dane mu karne oraz Łukasz Dziendziel - nieomylnie strzelając z połówki za każdym razem. Szymon Staszko, jako jednyny, umieścił piłkę aż dwa razy w siatce podczas rzutów wolnych. W konkurencji żonglowania słabszą nogą najlepsi byli Daniel Kocemba i Piotr Pochwalski zdobywając po 47 pkt.

 

Nieoczekiwanym zwyciezcą okazał się Daniel Kocemba, w sumie zdobył 121 pkt. Brawa dla niego!!! Drugie miejsce zajął Łukasz Dziendziel (96pkt), a trzecie Jakub Dobija (78pkt).
Reszta graczy ukończyła turniej z wynikami:

-Dawid 47pkt
-Jakub Olczyk 29pkt
-Szymon 68pkt
-Piotr 72pkt
-Klaudiusz 54pkt
-Michał 88pkt

Pozostało już tylko czekać na rewanż. Brawa dla wszystkich uczestników.