AKTUALNOŚCI

 
 
Obraz Piotr Kliber
Siatkarskie aktualności
Napisane przez: Piotr Kliber ( środa, 5 kwiecień 2017, 23:38 )
 

11 stycznia w Gimnazjum w Mazańcowicach odbył się turniej piłki siatkowej, w ramach Mistrzostw Gminy Jasienica. Zarówno reprezentacja chłopców jak i dziewcząt naszej szkoły wygrała swoje mecze po 2:0 i zgodnie awansowała do Półfinału Powiatu, który 22 lutego zostanie rozegrany w Jasienicy. Przyjadą do nas zespoły ze szkół z Bestwiny i Porąbki.


Skład chłopaków:
KOŁODZIEJCZYK DAWID – KAPITAN, WALICZEK MATEUSZ, GUBAŁA NIKODEM, MENDREK KLAUDIUSZ, BRUDNY DANIEL, SZYMALA KACPER, KUKLA KRYSTIAN, CZEKAJ KACPER, GRUSZKA WOJCIECH

Skład dziewcząt:
GUZDEK KLAUDIA, KIDOŃ EWELINA, SZYMALA ZOFIA, SZCZYPKA KLAUDIA, PYKA PATRYCJA, SUCHODOLSKA ANNA, STOKŁOSA JULITA, ICKIEWICZ MAJA, BEN WIKTORIA, ZONTEK KATARZYNA

Oczekując na półfinały powiatu skorzystaliśmy z zaproszenia i udaliśmy się do Bielska, by 1 lutego wziąć udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS Budowlanych. Reprezentacja chłopców po zwycięstwie z ZSB i porażce z GP 2 z Czechowic zajęła miejsce drugie, natomiast dziewczęta pokonując GP Kozy i ZSB wygrały turniej.

 

Wreszcie 15 lutego byliśmy świadkami meczu Orlen Ligi Kobiet, pomiędzy BKS PROFI CREDIT a CHEMIKIEM POLICE (aktualny Mistrz Polski), rozegranym w Bielsku Białej. Pomimo głośnego dopingu nasze siatkarki uległy wyżej notowanemu rywalowi, a nam na osłodę pozostaje wspólne zdjęcie z zawodniczkami BKSu.

 


Roman Gil