AKTUALNOŚCI

 
 
Obraz Piotr Kliber
Wiadomości spod siatki...
Napisane przez: Piotr Kliber ( niedziela, 18 czerwiec 2017, 19:36 )
 

Wiadomości spod siatki

Na zakończenie roku zzkolnego 2016/2017 krótkie podsumowanie wydarzeń siatkarskich, z udziałem uczniów naszej szkoły. Piłka siatkowa przyzwyczaiła nas już do solidnego i równego poziomu. Nie inaczej było w tym roku. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zgodnie awansowali do Finału Powiatu Gimnazjady, wygrywając po drodze etap gminny i półfinałowy. W efekcie dziewczęta w turnieju finałowym w Rybarzowicach zajęły trzecie miejsce, a chłopcy w Czechowicach Dziedzicach drugie. Dołożyliśmy do tego brąz Daniela Brudnego i Dawida Kołodziejczyka w powiecie w siatkówce plażowej oraz piąte miejsce Klaudii Guzdek i Eweliny Kidoń. Nieźle zaprezentowały się na piasku pary Szymala Zosia/Szczypka Klaudia oraz Szymala Kacper/Kukla Krystian.

 

Byliśmy również na meczach Orlen Ligi i Plus Ligi w Bielsku Białej, gdzie kibicowaliśmy siatkarkom BKS w potyczce z Mistrzem Polski – Chemikiem Police, oraz siatkarzom BBTS w pojedynku ze Skrą Bełchatów. Dla wszystkich zaangażowanych i mających swój udział w sukcesach siatkarskich wielkie gratulacje!

 

Zespół dziewcząt: PATRYCJA PYKA, KLAUDIA SZCZYPKA, ZOSIA SZYMALA, ANIA SUCHODOLSKA, KLAUDIA GUZDEK, EWELINA KIDOŃ, JULITA STOKŁOSA, MAJA ICKIEWICZ, WIKTORIA BEN, KASIA ZONTEK.

 

Zespół chłopców: DANIEL BRUDNY, DAWID KOŁODZIEJCZYK, KACPER SZYMALA, KRYSTIAN KUKLA, KACPER CZEKAJ, NIKODEM GUBAŁA, MATEUSZ WALICZEK, KLAUDIUSZ MENDREK, WOJTEK GRUSZKA.

Roman Gil