KLASA Z ROZSZERZONYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Rok szkolny 2015/2016Klasa z rozszerzonym językiem angielskim - 2 c

Wychowawca: mgr Dorota Kuminek

Nauczyciel języka angielskiego: mgr Magdalena Biesok

Ilość osób w klasie: 26

Zajęcia z języków obcych i informatyki odbywają się w grupach po 13 osób.Zajęcia z języka angielskiego odbywają się w wymiarze 5 godzin tygodniowo, dodatkowo w czwartek o godz. 8.25 spotykamy się na zajęciach koła teatralnego ‘HAWKS ARMY’, podczas zajęć tworzymy scenariusze, odgrywamy spektakle w języku angielskim. Raz w miesiącu mamy zajęcia konwersacyjne z rodowitą Amerykanką .

Współpracujemy ze Szkołą Języków Obcych OXFORD w Bielsku-Białej, która jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym międzynarodowych egzaminów od poziomu A1 -C2.W lipcu czeka nas intensywny obóz językowy nad morzem!!!

Opinie uczniów klasy 1 c:

W tej klasie czuje się bardzo fajnie. Trochę dużo godzin angielskiego, ale właśnie o to chodzi. Myślę, ze po trzeciej klasie będziemy perfekcyjnie mówić po angielsku.”

Maja IckiewiczJest ciężko ale się nie poddamy, ponieważ angielski przyda nam się w przyszłości. Pani dużo wymaga, ale dzięki temu więcej się nauczymy.”

Martyna ChołaJest ciężko, pani sporo wymaga. Ale i tak dam radę.”

Adam KuklaNa lekcjach angielskiego jest inaczej niż na innych lekcjach (oczywiście lepiej!)Pani jest bardzo wymagająca, ale gdybyśmy chcieli, żeby było łatwo, to byśmy nie zapisywali się do tej klasy”

Dominik Skoczylas

Ostatnia modyfikacja: niedziela, 24 kwiecień 2016, 23:04